Modlitba za Zaymusku

Autor: Super User

Sme Boží služobníci, my sadíme a polievame. A Boh dáva vzrast. (1Kor 3, 7).

Pane chceme byť tvojou záhradou uprostred nášho mesta. Chceme byť miestom dozrievania a rastu. A tak sa obraciame na teba, ktorý jediný dávaš vzrast.
Prosíme ťa o požehnanie pre nás všetkých, aby sme mali odvahu zveriť sa tebe - Božskému záhradníkovi. Podopri to, čo je v nás a medzi nami slabé, vyčisti to, čo treba vyčistiť, chráň to a tých, ktorí to potrebujú. Konaj v nás a cez nás.
Skrze nášho Pána Ježiša Krista, ktorý je Boh a s tebou žije a kraľuje v jednote s Duchom Svätým po všetky veky vekov. Amen.

Prosíme vás o modlitbu za našu školu. Budeme radi, ak sa k nám pridáte:

• Niektorí z našich učiteľov žiakov a učiteľov sa modlia vždy cez veľkú prestávku v kaplnke školy.
  • Každý piatok sa stretáme o 07:30 v kaplnke na spoločnej modlitbe posvätného ruženca.
  • Vo štvrtok dopoludnia je v kaplnke (09:50-11:40) adorácia pred Najsvätejšou sviatosťou.
  • Pre niekoho je možno náročné vytrvať v modlitbe za školu každý deň. Môžete si vybrať jeden deň v mesiaci v ktorý obetujete aspoň krátku modlitbu za nás. Tak to robia tí skvelí ľudia, ktorých mená sú uvedené v kalendári na tejto stránke. Ak sa chcete ku nim pridať, napíšte nám.

Thursday the 28th - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS