Vianočný pozdrav zo Zaymusky

Autor: riaditeľ

Vážené kolegyne a kolegovia, milí žiaci, všetci zamestnanci a podporovatelia našej školy!

Dovoľte mi, aby som zaželal Vám aj Vašim rodinám požehnané vianočné sviatky. Zo srdca Vám želám, aby ste ich prežili v pokoji, v zdraví, a aby vianočná radosť z narodenia nášho Spasiteľa pretrvávala vo Vašich rodinách aj po celý rok 2016.

Prajem Vám, aby ste si počas nasledujúcich voľných dní dobre oddýchli a svoj čas venovali predovšetkým svojej rodine. Povedať ockovi, mame, súrodencom či starým rodičom, že ich máme radi, nás nestojí nič. A predsa už aj toto malé vyznanie dokáže pohladiť na duši a naplniť srdce radosťou. Vyzývam Vás teda, aby ste neváhali a rozdávali okolo seba radosť a lásku slovami, úsmevom, ale aj skutkami pomoci, aby sa tí, čo žijú s nami, od nás dozvedeli, že ich ľúbime.

Želám Vám tiež všetkým úspešné vykročenie do nového roku. Aby bol ešte lepší, ako je tento, aby bolo medzi ľuďmi vo svete viac porozumenia a láskavosti, a aby sme sa všetci v zdraví opäť zišli 11. januára v našej milej škole.

Želám nám pokoj a dobro, aby sa Ježiš narodil v srdci každého z nás, a aby nás radosť z jeho lásky menila na lepších ľudí.

Požehnané Vianoce všetkým!

Mgr. Radoslav Kačur, riaditeľ školy

home_1_42.jpg

Friday the 19th - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS