Aktuálne informácie zo Zaymusky

Autor: CZŠ R. Zaymusa

Zápis budúcich prvákov

Zápis do prvého ročníka na našu školu sa bude konať v dňoch:

piatok, 15.4.2016, od 14:00 do 18:00 hod., sobotu, 16.4.2016, od 8:00 do 12:00 hod.

Pre záujemcov, ktorí si chcú pozrieť priestory školy a výučbu na prvom stupni, pripravujeme Deň otvorených dverí, dňa 16.3.2016Bližšie Informácie budú priebežne uverejnené na webe školy.

Brejky karty

Vo vestibule našej školy pribudol automat na mliečne výrobky firmy Rajo. Brejky kartu si môžete kúpiť (alebo dobiť kreditom) každú stredu cez veľkú prestávku na sekretariáte riaditeľa školy (p. Bašková). Cena karty: 1 €, dobitie kreditu: 5 € alebo 10 €.

Pútnicko-poznávací zájazd

Občianske združenie "Našim deťom" a vedenie CZŠ R. Zaymusa už tradične pripravujú aj v tomto roku pútnicko-poznávací zájazd. Pri príležitosti Svätého roku milosrdenstva navštívime miesto, kde žila sv. Faustína - Sanktuárium Božieho milosrdenstva v Krakove a historické pamiatky tohto mesta. Zájazd je plánovaný na 14.5.2016. Bližšie informácie na webe školy v marci 2016.

Letné tábory

Škola v lete chystá pre svojich žiakov tri tábory: denný – prímestský tábor (orientačne - prvý júlový týždeň) a dva pobytové tábory (orientačne - druhý júlový týždeň; osobitne pre prvý a druhý stupeň ZŠ). Bližšie informácie o termínoch, programe a cene budú priebežne uverejnené na webe školy.

home_1_42.jpg

Friday the 29th - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS