Otvorenie školského roku 2016-2017

Autor: Tuti Halajová

Upršané septembrové ráno bolo jasným signálom, že sa končia prázdniny. No ani dážď nezmyl radosť z tvárí našich prváčikov, ktorí sa už tešili, že sa od septembra stanú naozajstnými Zaymusákmi. Želáme im veľa radosti z poznávania a veľa krásnych dní v našej Zaymusáckej záhrade. Prvý školský deň sa žiakom, učiteľom, vychovávateľom i rodičom prihovoril pán riaditeľ cez školský rozhlas a poprial všetkým veľa radosti, chuti a síl do nového školského roka. Na druhý deň sme spoločne slávili sv. omšu vo Farskom kostole Sedembolestnej Panny Márie na Vlčincoch, ktorú celebroval náš pán kaplán.

Celú fotogalériu z prvého školského dňa prváčikov si môžete pozrieť na našej fb. stránke Naša Zaymuska. Fotografie zo slávnostnej sv. omše si môžete pozrieť tu.

Thursday the 25th - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS