Odovzdanie finančného daru DKC Náruč

Autor: CZŠ R. Zaymusa

V pondelok 30.1.2017 sme so žiakmi 4.A a 4.C triedy navštívili Detské krízové centrum Náruč v Zádubní. DKC Náruč je pobytové zariadenie na pomoc týraným, zneužívaným a zanedbávaným deťom, ktoré pôsobí v Žilinskom regióne od roku 2000. Hlavným cieľom našej návštevy bolo odovzdať finančnú čiastku 400€, ktorú naša škola získala predajom žiackych výrobkov na Vianočných trhoch. Riaditeľ centra Náruč, pán Róbert Braciník, nás srdečne prijal, porozprával nám o živote detí bývajúcich v centre a ukázal nám priestory tohto zariadenia. Sme radi, že žiakom našej školy sa podarilo pomôcť deťom, ktoré to veľmi potrebujú.

Mgr. M. Bodoríková, Mgr. I. Kačurová

Friday the 19th - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS