Letný tábor pre žiakov 1.stupňa

Autor: CZŠ R. Zaymusa

Pozývame žiakov prvého stupňa na letný pobytový tábor v termíne 9.7.2017 (nedeľa) – 14.7.2017 (piatok) v penzióne Zornička na Donovaloch.

Cena je 135€ (5 x ubytovanie + plná penzia, doprava, ceny do súťaží, materiál, návšteva kúpaliska, Habakuky...).

Deti dostali v stredu 12.4. prihlášky. Prihlásené deti dostanú pod­rob­nej­šie informácie a príslušné tlačivá. Rodičmi vyplnené prihlášky nech deti prinesú na sekretariát školy.  Ak máte o tábor záujem, neváhajte, kapacita ubytovania je 30 detí.

Ak by ste mali možnosť sponzorovať napríklad dopravu, či iné aktivity, alebo by ste takého sponzora vedeli zabezpečiť, radi túto možnosť privítame. Cena tábora by sa dala dodatočne znížiť.

Prihláška na stiahnutie.

Wednesday the 24th - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS