Divadlo v angličtine

Autor: Mgr. Monika Miková

Veselá angličtina je názov nesúťažnej prehliadky tvorivých žiackych činností na hodinách ANJ, ktoré pravidelne organizuje MO ANJ I pri Mú Žilina. Aj naša škola sa zapojila a reprezentovali ju vybraní žiaci zo 4.C. Vo štvrtok 4.5.2017 hrali divadlo v angličtine na ZŠ Lichardova s názvom Football Crazy ( Futbalovo zblaznení).
Z pohľadu žiakov:
...Bolo tam 9 škôl. Všetky boli krásne a zábavné, každé číslo iné a jedinečné. (Galina Čibenková)
...Všetci boli dobrí, ale keď prišiel rad na nás, mala som stres. Bála som sa, že niečo popletiem.Nakoniec sa nám to podarilo, hoci boli všetci v strese a bolo tam zopár chýb.Pani učiteľka z Lichardovej nám aj ostatným školám dala diplom a lízanky. Odišli sme šťastní a veselí. ( Nina Čírska)
...Veľmi sa mi páčilo dielo iných, ale keď sme hrali my, mal som stres.Niečo sme aj zabudli, ale bolo to super. ( Damián Deket)
... Deti mali strach, ale všetko zvládli perfektne. ( Barborka Birčáková)
...4.C tá sa mi najviac páčila a to sme boli my. Ja by som bol radšej, keby bolo naše vystúpenie dlhšie a to je všetko,čo som chcel povedať. ( Dávid Heinrich)
...Ak by som mohla, určite by som tam chcela ísť aj na budúci rok. (Stázka Urdová)

Máme aj video /klikni/

Saturday the 20th - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS