Sv. Mikuláš v Zaymuske

Autor: Mgr. Jana Sedliaková

Svätý Mikuláš sa dnes so svojimi dvadsiatimi ôsmimi anjelmi celý deň venoval deťom v Zaymuske. Najskôr celá nebeská výprava obehla všetky triedy na druhom stupni, potešila deti a ich učiteľov úprimným vinšom, veselou pesničkou, sladkosťami, hviezdičkami, srdiečkami a trblietkami. Neobišli ani zborovňu, kuchyňu, pani vedúcu jedálne a pani upratovačky. Nakoniec sa so svojím mikulášskym programom predstavili našim najmenším, ktorí sa dozvedeli niečo o svätom Mikulášovi, anjeli im prezradili čo-to zo života anjelov a spoločne si zaspievali aj pesničku Každý deň budú vraj Vianoce... A odkaz od Mikuláša pre všetkých: Keďže sa blížia Vianoce, tie nádherné chvíle, prežite ich v láske, šťastí a v harmónii, nie sú dôležité dary, len nech sa Vám vždy dobre darí, nielen teraz, ale stále, majte vždy usmiate tváre. Nielen v tejto svätej chvíli, nech je k vám náš Pán milý. Dary Božej milosti nech Vás po celý rok chránia, nech Vám dá Boh v novom roku šťastie, radosť, lásku, smiech, veľa Božieho požehnania.

Fotogalériu si môžete pozrieť tu:

Thursday the 25th - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS