HK na II. stupni

Autor: Tuti Halajová

Krásu prednesu umeleckej literatúry sme si mohli v našej škole vychutnať 13. februára, kedy sme zorganizovali školské kolo recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín na II. stupni. Súťažiacich bolo síce o niečo menej ako minulý rok, ale zato úroveň prednesu sa opäť zdvihla. Veľmi sa tešíme nielen záujmu detí, ale hlavne tomu, že vidíme, ako na sebe pracujú. Ukážky sú čoraz zaujímavejšie, pútavejšie, modernejšie, vidíme, že si deti naozaj dajú záležať aj na ich výbere a nesiahajú po osvedčených tituloch. Výkony žiakov sú vyrovnanejšie, čo nám, porotcom, síce sťažuje úlohu vybrať tých najlepších, ale posúvajú latku súťaže stále vyššie, a to nás nesmierne teší.

Fotogalériu si môžete pozrieť na fb. stránke Naša Zaymuska

Thursday the 25th - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS