Šaliansky Maťko

Autor: Tuti Halajová

Do súťaže v prednese povesti s názvom Šaliansky Maťko sme sa zapojili už po druhýkrát. Tak ako v minulom školskom roku, aj v tomto reprezentovala našu školu žiačka 6. A triedy - Nelka Turianová. Veľmi sa tešíme, že opäť úspešne! A nielen to, Nelka dokonca vyhrala okresné kolo a postúpila do krajského, ktoré sa konalo 15. februára. Odniesla si z neho krásne čestné uznanie. Srdečne blahoželáme! Nelka reprezentuje našu školu aj v iných recitačných súťažiach: ...a Slovo bolo u Boha... a Hviezdoslavov Kubín. Do súťaže Šaliansky Maťko môžeme  za školu poslať vždy len jedného žiaka, sme veľmi radi, že nás výber bol správny...

Zo života školy...

ib_p044_0_11.jpg

Thursday the 15th - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS