Výlet 5.B triedy

Autor: Mgr. Pavol Blasbalg

Dňa 19.10. - 20.10.2018 sme absolvovali školský výlet do Liptovskej Osady. Cieľom nášho výletu bolo upevňovanie vzťahov v  triede, vzájomné sa poznávanie s triednym učiteľom. Počas výletu sme poznávali aj krásu Veľkej Fatry, relaxovali sme v miestnom aquaparku a mali sme športové aktivity( gymnastika, futbal, basketbal a pod ). Večer sme strávili pri spoločnej modlitbe s pánom kaplánom, pri ktorej sme vyprosovali požehnanie pre žiakov našej triedy, ako aj pre našu školu a rodiny.

 

Domov si odnášame veľa pekných zážitkov.

Triedny učiteľ: Mgr. Pavol Blasbalg

           učiteľ: PaedDr. Adam Bohiník

Pre viac obrázkov klikni TU.

Zo života školy...

ib_p040_0_14.jpg

Thursday the 15th - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS