Pútnicko-poznávací zájazd: Olomouc – Svatý kopeček

Autor: A. Bašková

CZŠ R. Zaymusa v Žiline v spolupráci s občianskym združením „Našim deťom" aj v tomto roku už tradične pripravuje pútnicko-poznávací zájazd spoločenstva rodičov, žiakov a zamestnancov školy. Pri príležitosti „Roku zasväteného života" sme sa rozhodli putovať po miestach, kde žijú svoju spiritualitu v každodennej realite života zasvätené osoby.
Pozývame Vás putovať s nami v sobotu 23.5.2015.

• Poplatok: 5 € dieťa; 8 € ostatní účastníci (v poplatku je zahrnutá časť dopravy, vstupy a poistné - hradí občianske združenie). Žiak môže ísť len v doprovode dospelej osoby.
  • Program: odchod o 6.00 hod - 23.5.2015 spred CZŠ R. Zaymusa - sv. omša v bazilike Navštívenia Panny Márie na Svatem kopečku, prehliadka areálu kláštora, návšteva Olomouca - prehliadka a iné zaujímavé miesta podľa počasia.
  • Prihlásiť sa môžete do 11.5.2015 u triedneho učiteľa alebo na sekretariáte riaditeľa školy (tel. 041/5623625).

Viac o našich pútnicko-poznávacích zájazdoch si môžete prečítať v tomto článku.

Takto si žijeme

Thursday the 28th - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS