Návšteva partnerskej školy z Ostravy

Autor: Ján Berešík

V jeden jesenný deň, 22. novembra 2012,  nás navštívili učitelia a žiaci z našej družobnej školy, z Ostravy. Žiaci si zmerali svoje sily v športových aktivitách, vo vedomostnom kvíze,  a našli si aj nových kamarátov. Naša škola pripravila pre nich veľmi zaujímavý program:

Dievčatá prejavili súťaživého ducha vo vybíjanej a chlapci vo florbale. Ani učitelia nezaháľali a ukázali svoje športové nadšenie vo veľmi vyrovnanom volejbalovom zápase. Malým prekvapením pre našich hostí bola návšteva žilinských historických katakomb.

Všetci si z tohto dňa odnášali príjemné zážitky, spomienky a my sa tešíme sa na ďalšiu návštevu v Ostrave.

Takto si žijeme

Friday the 19th - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS