Teofilko

Autor: Super User

Medziškolské kolo 2014/2015

Naši Teofikovci Mária, Tomáš, Klárka a Andrej si v utorok 10.02.2015 zmerali sily s tretiakmi a štvrtákmi z ostatných katolíckych škôl našej diecézy. Témou biblickej súťaže bola novozákonná kniha Skutky apoštolov.

Súťaž mala dve časti. V prvej sa žiaci potrápili s pracovným listom, v ktorom preukázali schopnosť pracovať s biblickým textom. V silnej konkurencii skončili náš Andrej Barčík (3.B, 11 bodov) na štvrtom, Mária Bašová (4.C, 10,5 b.) na piatom, Klárka Kasáková (4.B, 10.) na šiestom a Tomáško Kelemen (3.A, 6b.) na jedenástom mieste. Prvé priečky obsadili dievčatá a chlapci z Tepličky, Soliniek, Rajca, Dubnice a zo Spojenej školy Kráľovnej pokoja v Žiline.

V druhej časti bojovali žiaci za svoje školy. Rozhodovali tu nie už len vedomosti, ale aj schopnosť rýchlo sa rozhodnúť a pozorovací talent ;-) a svoju úlohu zobralo bezpochyby aj šťastie. A ako sme obstáli? Spolu s Tepličkou a Martinom sa delíme o tretie miesto, na druhom skončili žiaci z Púchova a prvá priečka patrí dobrým pastierikom zo Soliniek. Blahoželáme:-)

Takto si žijeme

Friday the 19th - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS