Šesť vriec zabudnutých vecí!

Autor: CZŠ R. Zaymusa

Vážení rodičia.

Možno niektorí z Vás zaregistrovali, že si Vaše deti zabudli v minulom školskom roku v šatniach a na chodbách svoje oblečenie alebo obuv. Nazbieralo sa ich (častí odevov, nie detí) šesť plných vriec! Ak si chcete pozrieť, či tam nenájdete ešte tie svoje, ktoré môžete využiť, v piatok 9.9.2016 v čase od 11:30 do 14:00 budú vyložené pred vestibulom.

Zároveň sa ospravedlňujeme za to, že šatňové skrinky sa ešte nepoužívajú. Dodávateľská firma doteraz nedodala kotviaci materiál, bez ktorého k skrinkám nemôžeme z bezpečnostných dôvodov žiakov pustiť. Najbližší sľúbený termín je piatok, 9.9., tak dúfame, že budúci týždeň už Vaše deti budú skrinky používať.

foto003.jpg

Friday the 26th - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS