Duchovné cvičenia učiteľov na Donovaloch

Autor: tžh.

Radostnou správou pre naše deti bolo, že majú v piatok riaditeľské voľno. Dôvodom boli duchovné cvičenia nás - učiteľov, ktorí sme sa vo štvrtok 13. októbra poobede presunuli na Donovaly, aby sme tam v nádhernom prostredí prijali duchovnú potravu, ktorá nás má živiť po celý školský rok... Duchovné cvičenia viedol don Štefan Turanský, SDB, spolu s naším p. kaplánom Paľkom Gerom. Pripravené boli pre nás prednášky, sv. omše, adorácie, ranné chvály, ale mali sme príležitosť aj na sv. spoveď či osobný rozhovor s kňazom.
Na základe vlastných darov a Božej milosti sme povolaní vychovávať mladých ľudí vo svete, ktorý je plný násilia, plytkých predstáv o úspechu, sláve. Kráčajú po ceste vzdelávania a výchovy. A my kráčame s nimi. Aby sa nám to aj darilo,

potrebujeme aj my neustále rásť. Na tejto ceste sme vodcami i učeníkmi.
Pane, pomáhaj nám vychovávať naše deti k pravde, láske a dobrote!

Celá fotogaléria je na našej fb. stránke Naša Zaymuska.

Friday the 26th - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS