Pútnicko-poznávací zájazd na Velehrad

Autor: Ján Berešík

CZŠ R. Zaymusa v Žiline v spolupráci s občianskym združením „Našim deťom“ aj v tomto roku už tradične pripravuje pútnicko-poznávací zájazd spoločenstva rodičov, žiakov a zamestnancov školy.

Pri príležitosti 1150. výročia príchodu našich vierozvestcov sv. Cyrila a sv. Metoda sme sa rozhodli  putovať po ich stopách  dňa 1.6.2013 /sobota/.

Poplatok:   8 € dieťa ;  10 € ostatní účastníci  /v poplatku je zahrnutá časť dopravy, poistné, vstupy hradí občianske združenie/.

Žiak môže ísť len v doprovode dospelej osoby.

Každý účastník musí mať cestovný doklad /pas alebo občiansky preukaz/.

Návratku s poplatkom je nutné odovzdať triednemu učiteľovi do 6.5.2013.

Program:   odchod o 6.00 hod – 1.6. 2013 spred CZŠ R. Zaymusa

- archeoskanzen Modrá, prehliadka Velehradu, sv. omša v bazilike, Uherské Hradište, návšteva zámockého parku
v Buchloviciach  a iné zaujímavé miesta v okolí Velehradu. Sprevádzať nás bude náš školský pán kaplán Možiešik.

Bližšie informácie na tel.č.: 041/5623625

Prihláška

foto006.jpg

Takto si žijeme