Prázdninový letný tábor pre roč. 1. - 4.

Autor: Ján Berešík

Pobyt 6 dní 5 nocí: 22 € za deň

Termín pobytu: 8. júla – 13. júla 2013

CENA  obsahuje:

• ubytovanie
  • plná penzia
  • nápoje pri každom jedle
  • termálne kúpalisko
  • rafting
  • vstup do jaskyne
  • doprava a lanovky

Športhotel Štart sa nachádza v obci Liptovský Ján pri futbalovom ihrisku. Ubytovanie v 2- 3 a 4–lôžkových izbách. Strava je podávaná priamo v hoteli. Vybavenie objektu: jedáleň, spoločenská miestnosť, viacúčelové športové ihrisko, termálne kúpalisko 800 m od objektu, v prípade nepriaznivého počasia možnosť využívania telocvične obecnej základnej školy.

Doprava: Vlakom a hromadnou autobusovou dopravou. V prípade potreby dopravu zabezpečíme dodatočnou objednávkou podľa programu.

Predpokladané  náklady na dopravu 15 € na osobu.

Celková cena za letný tábor je 130 €

Zdravotná služba: V prípade potreby je zabezpečená lekárom miestnej liečebne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky.

Program:

• 8. júla – príchod do Liptovského Jána,   ubytovanie v dopoludňajších hodinách, obed. Výlet na Poludnicu a Opálisko,  športové aktivity.
  • 9. júla – výlet do Nízkych Tatier – Chopok.
  • 10. júla – výlet do Demänovskej jaskyne, športové aktivity,  kúpalisko, vo večerných hodinách svätá omša v miestnom Kostole Jána Krstiteľa.
  • 11. júla – návšteva kultúrnych pamiatok Liptova, športové aktivity.
  • 12. júla – Návšteva Aqua- City Poprad. Vo večerných hodinách nočná hra.
  • 13. júla – športové aktivity, v poobedňajších hodinách odchod do Žiliny.

Takto si žijeme

Sunday the 5th - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS