Pozvánka na turistický prechod

Autor: Ján Berešík

Pri príležitosti MDD pozývame Vás a Vaše deti v prípade priaznivého počasia na turistický prechod hrebeňom Malej Fatry, z Vrátnej na Chatu pod Suchým dňa 8.6.2013.

Program:

9.00   stretnutie pod kabínkovou lanovkou Vrátna-Chleb /pri počte viac ako 30 účastníkov zabezpečíme mimoriadny spoj o 8.00 – Žilina autob. nást./

- prechod hrebeňom Malej Fatry, Veľký Kriváň, Malý Kriváň, Chata pod Suchým, kde bude občerstvenie /guláš/

- v popoludňajších hodinách odchod na vlak Strečno-ŽA alebo autobus Krasňany - ŽA

Žiaci 1.-6. roč. sa môžu zúčastniť len v doprovode dospelej osoby. Škola zabezpečí pedagog. dozor len pre žiakov 7.-9. roč. v prípade, že nemôže ísť v doprovode dospelej osoby.

Dopravu, lanovku si hradí účastník /cena lanovky bude ako pri hromadnej akcii – okolo 6 €/, občerstvenie hradí občianske združenie "Našim deťom".

Prihlásiť sa treba do 5.6.2013 na sekretariáte školy  /tel. 0415623625/.

Tešíme sa na 0. ročník turistického prechodu.

Takto si žijeme

Saturday the 27th - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS