Letný tábor 2014 - Roháče

Autor: Ján Berešík

CZŠ R. Zaymusa organizuje prázdninový tábor pre  žiakov 1. – 9. ročníka.

Pobyt 6 dní 5 nocí v hoteli Primula:Termín pobytu: 21. júla – 26. júla 2014

Celková cena za letný tábor je 135€.

CENA  obsahuje:

• ubytovanie
  • plná penzia
  • nápoje pri každom jedle
  • termálne kúpalisko
  • doprava a kolobežky

Hotel Primula sa nachádza v krásnom horskom prostredí  Roháčov pod historickou chatou Zverovka.  Ubytovanie v 2- 3 a 4–lôžkových izbách. Strava je podávaná priamo v hoteli. Vybavenie objektu: jedáleň, spoločenská miestnosť, stolný tenis, biliard.  V prípade nepriaznivého počasia možnosť využívania telocvične obecnej základnej školy.

Doprava:   Klimatizovaným autobusom.

Zdravotná služba: V prípade potreby je zabezpečená lekárom v obci Zuberec.

Program:

• 21. júla – príchod do Hotela Primula, ubytovanie v dopoludňajších hodinách,obed. Výlet do okolia, múzeu Oravskej dediny.
  • 22.júla - Výlet Roháčska dolina, Smutná dolina, sedlo, Žiarska chata, Žiarska dolina na koloběžkách,kúpanie v Tatralandii.
  • 23. júla – výlet na Roháčske plesá.
  • 24.júla – výlet Látaná dolina, sedlo Zábrať, Rákoň, Volovec, Ťatliakova chata, Zverovka.
  • 25. júla – športové a spoločenské aktivity, večer- nočná hra.
  • 26.júla – športové a spoločenské aktivity, v  poobedňajších hodinách odchod do Žiliny.

Žiaci 1. – 4. ročníkov v dňoch 22. a 24. júla budú mať turistické vychádzky do okolia, primerané ich veku ( Roháčsky vodopád a pod.)

Súčasťou denného programu budú aj duchovné aktivity.

Organizátor si vyhradzuje zmenu programu v prípade nepriaznivej  zmeny počasia alebo iných nepredvídaných okolností.

Kontakt:

tel:0903 833 202

pre 1. – 4.roč:

tel: 0904 137 138

Informácie: Záujemcovia o letný tábor sa môžu záväzne prihlásiť na sekretariáte školy do 30. 04.2014.

fs_home_2_5.jpg

Takto si žijeme

Saturday the 27th - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS